Nazwa firmy
Nazwa firmy
Nazwa firmy

Biuro Wycen i Ekspertyz dr inż. Marek Rabenda

Biuro Wycen i Ekspertyz dr inż. Marek Rabenda

Biuro Wycen i Ekspertyz jest prywatną firmą o wieloletnim doświadczeniu i tradycji. Powstała w roku 1994 na bazie nie istniejącego już Instytutu Rozwoju Techniki Drobnej Wytwórczości w Częstochowie. Obecna działalność Biura Wycen i Ekspertyz obejmuje szeroki zakres usług rzeczoznawczych i konsultingowych:- doradztwo w zakresie projektowania, organizowania i zarządzania systemami produkcyjnymi,
- wyceny przedsiębiorstw,
- analizy techniczno-ekonomiczne przedsiębiorstw,
- wyceny nieruchomości i ruchomości (maszyny, urządzenia techniczne i pojazdy),
- ekspertyzy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- ekspertyzy liczników energii elektrycznej i gazomierzy.

Firma zatrudnia sześciu wysokiej klasy ekspertów, którzy poza dorobkiem naukowym, posiadają wieloletnie doświadczenia w realizacji w/w tematyki. Biuro posiada własne laboratorium przystosowane do wykonywania ekspertyz liczników energii elektrycznej oraz gazomierzy. Działalność Biura Wycen i Ekspertyz wyróżniają następujące cechy:

- profesjonalizm i rzetelność,
- doświadczenie i wiedza,
- niezależność przy opracowaniu ekspertyz i opinii,
- zindywidualizowane podejście do problemów każdego Klienta,
- kompleksowość usług.

Biuro Wycen i Ekspertyz jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Klientów dzięki stałemu doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością. W swojej dotychczasowej działalności eksperci Biura wykonali ponad 4000 wycen, opinii, ekspertyz i projektów na zlecenie różnych podmiotów gospodarczych oraz administracji państwowej i samorządowej.